4108R-2-561LF
MFR.Part #
4108R-2-561LF
JLCPCB Part #
C1362966
Package
DIP-8-2.54mm
Description
125mW 560Ω 7 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS