4108R-2-221LF
MFR.Part #
4108R-2-221LF
JLCPCB Part #
C7181540
Package
DIP-8
Description
125mW 220Ω 7 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS