4108R-1-224LF
MFR.Part #
4108R-1-224LF
JLCPCB Part #
C5508458
Package
DIP-8
Description
220kΩ 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS