4108R-1-103
MFR.Part #
4108R-1-103
JLCPCB Part #
C1362753
Package
DIP-8-2.54mm
Description
10kΩ 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays