4108R-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4108R-1-101
JLCPCB Part #
C1362832
Package
DIP-8-2.54mm
Description
100Ω 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS