3852A-282-502AL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3852A-282-502AL
JLCPCB Part #
C5507867
Package
Plugin
Description
1 2W 5kΩ ±10% ±150ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS