3590S-2-502L
MFR.Part #
3590S-2-502L
JLCPCB Part #
C181250
Package
Plugin-3P
Description
2W 5kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件-3P Potentiometers, Variable Resistors ROHS