3540S-1-103L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3540S-1-103L
JLCPCB Part #
C840668
Package
Plugin-3P,D22.2mm
Description
10 10kΩ 2W ±5% ±50ppm/℃ 插件-3P,D22.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS