3386Y-DF6-254LF
MFR.Part #
3386Y-DF6-254LF
JLCPCB Part #
C6384926
Description
1 250kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS