3386U-1-101RLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386U-1-101RLF
JLCPCB Part #
C6083804
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS