3386S-1-202LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386S-1-202LF
JLCPCB Part #
C6675562
Package
Plugin
Description
1 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS