3386P-EY5-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-EY5-103LF
JLCPCB Part #
C6384877
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS