3386P-1-564LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-564LF
JLCPCB Part #
C7179860
Package
Plugin
Description
1 500mW 560kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS