3386P-1-251LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-251LF
JLCPCB Part #
C6675531
Package
Plugin
Description
1 250Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS