3386P-1-224LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-224LF
JLCPCB Part #
C6058857
Package
Plugin
Description
1 220kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS