3386P-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-102LF
JLCPCB Part #
C116280
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS