3386P-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-100
JLCPCB Part #
C6675525
Package
Plugin
Description
1 10Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors