3386M-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386M-1-100
JLCPCB Part #
C5511976
Package
Plugin
Description
1 10Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors