3386H-1-103T
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386H-1-103T
JLCPCB Part #
C5494054
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors