3386G-1-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386G-1-103LF
JLCPCB Part #
C7179811
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS