3386F-1-201TLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386F-1-201TLF
JLCPCB Part #
C6675066
Package
Plugin
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS