3386C-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386C-1-102LF
JLCPCB Part #
C6410740
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS