3362Z-1-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362Z-1-101LF
JLCPCB Part #
C6674964
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS