3362X-1-204LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362X-1-204LF
JLCPCB Part #
C123865
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 200kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS