3362X-1-202
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362X-1-202
JLCPCB Part #
C5501029
Package
Plugin
Description
1 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors