3362X-1-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362X-1-105LF
JLCPCB Part #
C123860
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS