3362W-1-105LF
MFR.Part #
3362W-1-105LF
JLCPCB Part #
C124586
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS