3362S-1-504LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362S-1-504LF
JLCPCB Part #
C124578
Package
Plugin
Description
1 500kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS