3362S-1-500LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362S-1-500LF
JLCPCB Part #
C124576
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
500mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS