3362P-1-501LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-501LF
JLCPCB Part #
C81262
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS