3362P-1-301
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-301
JLCPCB Part #
C6384655
Package
Plugin
Description
1 300Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors