3362P-1-200
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-200
JLCPCB Part #
C7179617
Package
Plugin
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors