3362H-1-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362H-1-103
JLCPCB Part #
C6411601
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors