3362H-1-101LF
MFR.Part #
3362H-1-101LF
JLCPCB Part #
C5891782
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS