3361P-1-502GLF
MFR.Part #
3361P-1-502GLF
JLCPCB Part #
C840675
Package
SMD-3P,7x6.7mm
Description
1 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,7x6.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS