3361P-1-501GLF
MFR.Part #
3361P-1-501GLF
JLCPCB Part #
C840676
Package
SMD
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS