3361P-1-103GLF
MFR.Part #
3361P-1-103GLF
JLCPCB Part #
C840679
Package
SMD,7x6.7mm
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ SMD,7x6.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS