3352W-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3352W-1-102LF
JLCPCB Part #
C17579800
Package
Plugin
Description
1kΩ 500mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS