3345W-1-202
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345W-1-202
JLCPCB Part #
C7179504
Package
Plugin
Description
1 1W 2kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS