3345W-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345W-1-100
JLCPCB Part #
C6674807
Package
Plugin
Description
1 10Ω 1W ±5% ±50ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS