3345P-1-300
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345P-1-300
JLCPCB Part #
C5502254
Package
Plugin
Description
1 1W 30Ω ±5% ±50ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS