3345P-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345P-1-102
JLCPCB Part #
C5502248
Package
Plugin
Description
1 1W 1kΩ ±5% ±50ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS