3339P-1-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3339P-1-105LF
JLCPCB Part #
C6083522
Package
Plugin
Description
1MΩ 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS