3339H-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3339H-1-100
JLCPCB Part #
C5502193
Package
Plugin
Description
10Ω 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors