3329X-1-503LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329X-1-503LF
JLCPCB Part #
C6384450
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS