3329X-1-201LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329X-1-201LF
JLCPCB Part #
C6384446
Package
Plugin
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS