3329S-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329S-1-200LF
JLCPCB Part #
C5502100
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS