3329S-1-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329S-1-105LF
JLCPCB Part #
C7179411
Package
Plugin
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS