3329H-1-505LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-505LF
JLCPCB Part #
C6674625
Description
1 500mW 5MΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS