3329H-1-501
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-501
JLCPCB Part #
C6083461
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors